Сьогодні справжнім відкриттям для людства стала поява LED дисплеїв. На сьогоднішній день все більшою популярністю користуються LED дисплеї з рідкокристалічним екраном і світлодіодним підсвічуванням. Саме в таких дисплеях є роз’єми для підключення відеокамери, програвача та інших джерел інформації. Давайте ж розглянемо більш докладніше всі переваги і недоліки Led дисплеїв.

В першу чергу, необхідно підкреслити підвищену контрастність зображення. Потрібно відзначити, що в LED моніторах висока контрастність колірної гами зберігається навіть на слабо освітлених ділянках екрану. Ця дія зовсім не залежить від внутрішнього освітлення екрану зсередини. Друга перевага – це висока чіткість зображення.

У моніторах даного типу існує висока деталізація картинки, що виводиться на екран. Тому за рахунок цього зображення буде дуже реалістичним. Третя велика перевага LED дисплеїв – це низьке споживання електроенергії. Ця проблема для деяких стоїть дуже гостро, тому LED дисплей – це головний вихід. За рахунок того, що всередині екрану стоїть світлодіодне підсвічування, споживання енергії скорочується на 40% Четверта перевага – це повна безпека для людського організму.

На відміну, від рідкокристалічних екранів LED дисплеї не містять в світлодіодному підсвічуванні ртуть. Доведено фахівцями, що часте користування LED дисплеями зовсім не робить негативний вплив на здоров’я людини. П’ятий плюс полягає в тому, що всі LED дисплеї мають ультратонкий сучасний дизайн, що привертає багатьох користувачів. Деякі зразки мають товщину 2,5 сантиметра. Остання перевага в тому, що LED дисплеї мають широкий список народного користування.

LED экран

Тобто саме при наявності LED дисплея ви можете вільно спілкуватися по Скайпу, заходити в інтернет, слухати музику і дивитися повнометражні кінострічки.

 

Источник

ЧАСТКА