проведення Майстер-класу практикуму “Енергоефективність в громадах”

475

18 березня 2020 року в рамках виставки Interbuildexpo 2020 ((17-20 березня) МВЦ, Броварський проспект, 15) планується проведення Майстер-класу практикуму “Енергоефективність в громадах”, орієнтовно з 13:00 до 15:00

Захід організовується Асоціацією міст України, ГО “Нова комунальна Україна” в рамках Центру енергоефективності громад.

Мета заходу: презентація Центру енергоефективності громад; ознайомлення керівників та представників органів місцевого самоврядування з новими енергоефективними технологіями та обладнанням, які можуть бути використані в комунальному господарстві, та особливостями енергоменеджменту й енергомоніторингу в територіальних громадах.

Учасники: представники органів місцевого самоврядування, орієнтовно 40 територіальних громад, компанії виробники енергоефективного обладнання та технологій, технічні експерти.

Майстер-класи практикуми проводитимуть представники компаній та експерти, які надають послуги в сфері енергоефективності та мають успішний досвід реалізації проектів на комунальних підприємствах

Орієнтовна програма заходу (регламент – виступ доповідача 15 хвилин, 10 хвилин

  1. Презентація Асоціацією міст України Центру енергоефективності громад

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування 

«Асоціація міст України»

  1. Чи можна точніше? Застосування інтернету-речей в комунальному господарстві: дистанційний моніторинг споживання енергоресурсів, технології дистанційного контролю за комунальною інфраструктурою. Вибір оператора передачі даних: переваги та недоліки передачі даних за технологіями GSM та LoRaWan,  обладнання та вартість передачі даних, надійність, перспективи.
  1. Чи можна дешевше? Особливості проведення закупок електроенергії та впровадження АСКУЕ на підприємствах комунальної сфери.
  1. Чи можна яскравіше? Освітлення громадських просторів – створення енергоефективних розумних систем у громадах.
  1. Чи можна ефективніше? Важливість системи енергоменеджменту для впровадження нових технологій: як забезпечити ефективну координацію дій для забезпечення енергоефективності?

Громадська організація «Нова комунальна Україна»

 

Адреса: вул. Академіка Вільямса, 3/7,

м. Київ, 03191

E-mail: newcommunalukraine@ukr.net

Тел.: +38 (050) 351-49-73